80 حفاظت فشار سنج کپسول با 10 بار حفاظت فشار اختراع فن آوری

80 کپسول حفاظت فشار سنج با 10 بار بیش از فشار تکنولوژی حفاظت از اختراع Y سری عمومی خدمات فشار سنج مناسب برای غیر انفجار غیر کریستال غیر جامد و عدم خوردگی به آلیاژ مس. فشار سیستم متشکل از سوکت bourdon لوله و...

ارسال درخواست

چت کن
پارامترهای

80 کپسول حفاظت فشار سنج با 10 بار بیش از فشار حفاظت از اختراع فن آوری

سری Y عمومی خدمات فشار سنج مناسب برای غیر انفجار، غیر کریستال غیر جامد و عدم خوردگی به آلیاژ مس. سیستم فشار سوکت مکانیزم لوله و انتقال bourdon و نشان می دهد ارزش از طریق اشاره گر است. فشار سنج 60 100 و 150mm است راههای زیادی برای کوه: پایین نصب, نصب با پشت لب پایین, پایین پانل نصب با جلو.

پارامتر های فنی:

8002.png

بسته بندی andamp; تحویل

图片8.jpg

جزئیات بسته بندی: استاندارد صادرات بسته و هر فشارسنج خازن جعبه مستقل است.
جزئیات حمل و نقل: حمل در 20 روز پس از پرداخت با چند راه حمل و نقل.

خدمات ما

تیم حرفه ای: ما تیم حرفه ای فن آوری است که بیش از 20 سال برای حمایت از تجربه است، ما به بهترین پیشنهاد برای شما برای انتخاب بهترین محصول مناسب را ارائه می کنند.
استانداردهای خدمات: ما متعهد به ارائه با کیفیت بالا و خدمات پاسخگو به تمام مشتریان است
پاسخ سریع ترین: جزئیات خاص مدل و قيمت محصولات را ارائه به سرعت پس از دریافت درخواست شما.
تضمین کیفیت: کیفیت خوب تضمین شده است توسط تکنولوژی پیشرفته ساخت. و تمام محصولات ما مدیر کنترل کیفی بررسی می شوند.
عالی بسته: هر واحد جعبه فردی است و تمام جعبه بسته بندی شده در بسته های استاندارد.

8003.jpg

پرسش و پاسخ


پرسش 1: برخی از نمونه ها را می توانید است؟
پاسخ: بله، ما می توانید برخی از نمونه های رایگان، اما حمل و نقل تامین هزینه توسط مشتریان پرداخت می شود.


پرسش 2: نحوه شروع سفارشات و یا پرداخت?
پاسخ: Proforma فاکتور پس از تایید سفارش، محصور اطلاعات بانک ما اول ارسال خواهد شد. پرداخت توسط T/T, اتحادیه غربی یا پی پال یا Escrow(Alibaba).


س 3: چگونه برای تایید کیفیت محصول قبل از قرار دادن دستورات است؟
A: شما می توانید نمونه رایگان برای برخی از محصولات، شما تنها نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل یا ترتیب پیک به ما و نمونه. شما می توانید ما ارسال مشخصات محصول و درخواست، ما خواهد شد به تولید محصولات با توجه به درخواست های خود را.


پرسش 4: کشورهاي خود چیست؟
A: کشورهاي ما 1piece است.


پرسش 5: چگونه در مورد زمان تحویل شود?
A:Delivery سرب زمان: حدود 5-7 روز پس از تایید پرداخت. (تعطیلات چینی نشده)


س 6: چگونه کیفیت شکایت را درمان می کند؟
A:First از همه، کنترل کیفیت مشکل کیفیت را به نزدیک صفر کاهش می دهد. اگر مشکل کیفیت واقعی ناشی از ما ما خواهد شد ارسال رایگان کالا برای جایگزینی یا از دست دادن خود را بازپرداخت.


اطلاعات شرکت:

8004.jpg

CAMONAutomaticInstrumentsCo., Ltd.specializesintemperature, جریان, سطح, pressuremeters, invariousindustriesenjoyahighreputation. Productsaredefense، برق، نفت، کود، مواد شیمیایی، نور، شیشه ای، buildingusersmultipleindustriespaper، متالورژی، waterplants، boilersandotherusers. Qualityofgoodsandservicesprovidedhavegainedgoodreputationofusers.
Sinceitsinception,hasforthechemicalplant40,000tonsofcausticsoda,Yanlianfinechemicalprojects,refineries1.5milliontonsofcrudeoildistillationandProjectFCCcombinationunit,Petrochemicalpolypropyleneplant,powerplantsandsoprovideagoodpre-salestechnicalservice,timelydeliveryandPerfectafter-salesservice,wonthetrustandpraise.


اگر شما علاقه مند به کپسول حفاظت فشار 80 با 10 بار بیش از فشار حفاظت از اختراع فن آوری خوش آمدید به عمده فروشی محصولات تخفیف با قیمت ارزان از ما کارخانه سنج. دقت بالا و دوام طولانی است. و به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو، ما نیز ارائه خدمات سفارشی برای شما.

Hot Tags: 80 کپسول حفاظت فشار سنج با 10 بار بیش از فشار حفاظت از اختراع فن آوری تولید کننده تامین کنندگان کارخانه قیمت عمده فروشی، سفارشی، تخفیف، دقت
محصولات مرتبط
پرس و جو